Wnętrze wykończone surowym bloczkiem betonowym

Salon Dodaj komentarz

O wykończeniu wnętrza cegłą można przeczytać w wielu miejscach. Ale co, jeśli ktoś buduje dom z pustaków lub bloczków betonowych i nie planuje otynkować go od środka?

Wtedy efekt osiągnie taki, jak na poniższej fotografii.

Ciepły brąz powierzchni surowej wypalonej cegły daje przyjemne odczucia i sprawia wrażenie przytulnego wnętrza. Szarość betonu kojarzy się nam jednak raczej z wnętrzami magazynów, fabryk, albo ewentualnie nowoczesnych biurowców. Tu mamy do czynienia raczej z wnętrzem minimalistycznym, pozbawionym dekoracji i upiększeń.

Source: terraetuma.com.br via URBANSAILOR on Pinterest

Hasła tematyczne:
Autor tekstu: admin

5 komentarzy to “Wnętrze wykończone surowym bloczkiem betonowym”

 1. Kika mówi:

  bardzo ciekawa aranżacja. mnie sie podoba. u znajomych widziałam położony na ścianie Beton z Magnata. niesamowite wrażenie. wygląda to super.

 2. Celina mówi:

  Jak to beton z Magnata? Jak to wygląda? Ja mam Magnatem pomalowane ściany w salonie, remont był już X lat temu, ale kolor cały czas jest ładny i nie mam zamiaru go zmieniać. Ale na jednej ścianie taki surowy beton też by, u siebie widziała.

 3. Kika mówi:

  oni mają sporo niebanalnych struktur dekoracyjnych. widziałam w katalogu kilka odmian betonu i robi to wrażenie. od surowego przez gładki aż do pokrytego metalicznym lakierem. warto zajrzeć na ich stronę w necie i pooglądać.

 4. linka mówi:

  Super. Nie wiedziałam, że magnat produkuje tego typu farby. Przeglądnęłam sobie ich katalog i przyznam, ze jest kilka które rzeczy, które bardzo mi się podobają. Ale jak na razie i tak szukam tylko inspiracji, remont dopiero pod koniec wakacji 😉

 5. Krystyna mówi:

  Ja z kolei nie stawiam na farbę a na kamień 😉 Strasznie spodobała mi się możliwość położenia eleganckiego kamienia na ścianie. Jak się Wam podoba coś takiego http://www.bruk-bet.pl/produkt/Artis/326 ? Ja jestem zachwycona. Efekt musi być trochę podobny jak na tych zdjęciach tutaj – surowy, nowoczesny i bardzo oryginalny.

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS