Domowy warsztat

Garaż Dodaj komentarz

W garażu często urządzamy domowy warsztat. Znajdzie się tam trochę miejsca na narzędzia i przestrzeni do majsterkowania. Aby w pełni komfortowo z niego korzystać niezbędne jest nam niezbędne wyposażenie. I nie chodzi tylko o narzędzia.

Autor tekstu: admin

8 komentarzy to “Domowy warsztat”

 1. albatros mówi:

  komfortowy garaż to również dobra brama i napęd do niej. jestem od pewnego czasu posiadaczem takiej zabawki. mam napęd Faac D600 w wersji z paskiem kewlarowym co zapewnia cichą i płynna prace. napęd garażowy mam zintegrowany z napędem przy bramie wjazdowej więc jednym pilotem mogę otwierać obie bramy. bardzo to wygodne.

 2. Janek mówi:

  Super sprawa! Gdzie i za ile można sobie sprawić taki sprzęt? Tylko również chciałbym taki zintegrowany – aby jednym pilotem można było otwierać bramę i garaż. Czy u jakiegoś autoryzowanego sprzedawcy faaca coś takiego kupię? Czy może lepiej spróbować na jakimś portalu aukcyjnym? Tyle że jak kupię to chciałbym do tego również montaż bo nie wiem czy sam sobie z tym poradzę.

 3. Malinowski mówi:

  Ja mojego FAACa 413 kupiłem u autoryzowanego sprzedawcy. Pojechałem, profesjonalnie mi doradzono co, jak i dlaczego akurat ten model. Sam sobie go zamontowałem, bo naprawdę nie było to aż takie skomplikowane jak by się mogło wydawać. Bardzo pomocne jest to, że samoblokowanie mechanizmów po otwarciu czy zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.Poza tym plus za wysoką kulturę pracy. Napęd chodzi z bardzo dużą częstotliwością i nic się nie ociera, nie psuje. Polecam więc kupić u kogoś kto od razu kilka słów na temat sprzętu powie i doradzi.

 4. Janek mówi:

  Ja również w zeszłym tygodniu odwiedziłem autoryzowanego sprzedawcę. Bardzo profesjonalnie mi doradził, zaoferował montaż, ale stwierdziłem, że jak na 100% faceta przystało, muszę się zmierzyć z tym sam. I taki też mam zamiar, zabieram się za to już w weekend. Nie wiem ile czasu mi zajmie, ale ponoć nie jest to czasochłonne?

 5. Krystian mówi:

  Ja mam D600 i równiez jestem zadowolony. W sumie po montażu zapomniałem o nim, jest bardzo cichy i dobrze pracuje. równiez mogę polecić.

 6. Artur mówi:

  ja jestem właścicielem D700HS. świetny sprzęt. chyba najszybszy na rynku (20cm/s). w wersji z paskiem kewlarowym bardzo cicho pracuje. bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu programowania napęd działa poprawnie bez dodatkowych regulacji.

 7. Alinka mówi:

  słyszałam wiele dobrych opinii na temat napędów faac. chciałam kupić taki napęd garażowy mojemu mężowi pod choinkę. wiem że by się ucieszył. czy taki napęd o jakim tu piszecie nadaje sie do każdej bramy garażowej?

 8. Olaf mówi:

  Jestem z siebie dumny bo właśnie w sobotę sam zamontowałem napęd FAAC C721. Super sprzęt, który zmniejsza drgania i hałas. Posiada zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe, można go łatwo skonfigurować. Polecam!

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS