Wanna ze szkła z wodospadem

Łazienka Dodaj komentarz

Zwykła wanna, to nuda, prawda? Dziś modne są wanny chociaż z hydromasażem, albo inne tego typu wynalazki.

A tu wanna, która wygląda, a w dodatku pozwala też podejrzeć zawartość wanny, czyli wszystkie uroki osoby, która się w niej kąpie. Bo ta wanna jest przeszklona.

Kształt wanny zapewne zainspirowany został przez morskie fale, bo na pewno nie teorię ergonomii. Widać na pierwszy rzut oka, że z pewnością jest ona bardzo niewygodna. Nie będzie łatwo do niej wejść, ani z niej wyjść. Korzystanie też nie będzie wygodne, bo ani w niej usiąść, ani się położyć…

Kolejna rzecz, to mało sensownie zorganizowany przelew z wanny. Jasne, wygląda to fajnie, gdy woda się przelewa przez jedną z jej krawędzi, a później wpada w odpływ zamknięty ciemnymi kamyczkami. Ale czy to będzie się dobrze sprawdzać? Przy tak niewielkiej różnicy wysokości między przelewem a pozostałymi ściankami wanny, prawdopodobnie każdy większy ruch spowoduje przelewanie się wody także przez tafle szkła.

No, ale jak to wygląda!

wanna-szklo-485

Autor: nieznany. Źródło: imgur.com.

Bardzo atrakcyjnie.

Jeśli kogoś stać na tak wyglądającą wannę, zapewne montuje ją nie w łazience, tylko w salonie kąpielowym i tam montuje także i prysznic.

A jeśli Ciebie nie stać, to się nie martw. Pamiętaj, że:

  • korzystanie z prysznica pozwala oszczędzać czas, wodę, pieniądze, ale także środowisko naturalne!,
  • a czyszczenie tego szkła z zacieków po mydle i zachlapań przez wodę spadającą na kamyczki (widocznych na zdjęciu) byłoby udręką.

😉

 

Hasła tematyczne:
Autor tekstu: admin

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS