Szafa pod łóżkiem

Sypialnia Dodaj komentarz

W sypialni najczęściej tylko śpimy, ewentualnie czytamy wieczorami książki i trzymamy szafę z ubraniami (lub wejście do garderoby). Ale można ją także efektywnie wykorzystać do przechowywania różnych rzeczy, zwłaszcza w tej trudno dostępnej przestrzeni pod łóżkiem.

Tylko co właśnie należy zrobić, by tę przestrzeń jakoś użyć? Wsunąć pod łóżko szereg płaskich kartonów, które następnie będą zbierać kurz? Może jest lepsze wyjście?

Pewnie, że tak, inaczej bym o tym nie pisał. Mianowicie spodobał mi się strasznie pomysł z podniesieniem w łóżku materaca i ukryciem pod nim sporej przestrzeni do przechowywania różnych rzeczy.

Przedstawione na powyższej fotografii rozwiązanie zamyka szczelnie przestrzeń pod łóżkiem, przez co przechowywane tam przedmioty przestają się kurzyć. Można ją więc zacząć traktować jako szafkę na rzadziej używane przedmioty. Bo jednak dostęp nie jest równie łatwy, jak do szafy czy regału. Podniesienie materaca wymaga większej siły, poza tym trudno to zrobić, gdy ktoś śpi na łóżku.

Source: acidcow.com via Krzysztof on Pinterest

Hasła tematyczne: ,
Autor tekstu: admin

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS