Ślubne zdjęcia nad łóżkiem

Sypialnia Dodaj komentarz

Jeśli czujesz potrzebę udekorowania przestrzeni nad małżeńskim łożem, dlaczego nie pójść za ciosem i nie powiesić nad nim własnych zdjęć ślubnych?

Wprawdzie nie do końca widzę sens wieszania zdjęć akurat nad łóżkiem (źle się je ogląda, bo nie da się podejść blisko), ale może jest w tym ukryty gdzieś głębiej?

Zwracam też uwagę na wezgłowie, wykonane z odzyskanych drewnianych desek. Ich faktura i kolor nadają łożu niepowtarzalny charakter.

Source: lovelycraftyhome.com via Jennifer on Pinterest

Hasła tematyczne:
Autor tekstu: admin

2 komentarze to “Ślubne zdjęcia nad łóżkiem”

  1. Szama mówi:

    Pięknie to wygląda. Planuję remont sypialni niebawem, upatrzyłam sobie już kolor na ściany (kwiat lawendy z barw natury) i do tego stawiam na białe dodatki. Białe rami ze zdjęciami wiszące na ścianach wyglądają zjawiskowo i stylowo, po prostu pięknie i wręcz idealnie!

  2. Paula mówi:

    Aranżacja piękna. Naprawdę jestem pod wrażaniem. Ale zanim ktokolwiek pomaluje swój pokój polecam najpierw zobaczyć jak on będzie wyglądał po remoncie na jakimś kreatorze. W internecie jest ich trochę, ja korzystałam z kreatora na stronie barw natury. I całe szczęście, że skorzystałam, zupełnie zmieniłam kolorystykę.

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS