Rozkładane łóżko z szafy

Gabinet Dodaj komentarz

Jeśli w domu chcemy mieć dodatkowy pokój, w którym możemy w razie potrzeby przenocować gości, zazwyczaj wyposażamy go w zwykłe, pełnowymiarowe łóżko. Na co dzień z pokoju nie korzystamy, bo i po co, najwyżej zajmiemy tam trochę miejsca w szafie.

Możemy też dla gości ulokować na rozkładanej kanapie w salonie. Jeśli salon ma drzwi, to może być to niezłe rozwiązanie, zapewniające gościom intymność i pozwalające nie zmarnować tej przestrzeni.

Ale można też zrobić coś takiego, jak na poniższej fotografii.

Takie łóżko zamontowane w szafie można bardzo szybko rozłożyć. Jeśli dodać elastyczne taśmy trzymające pościel na miejscu, można przyspieszyć jego ścielenie. I jednocześnie za jednym zamachem zorganizować miejsce na przechowywanie kołdry i poduszek.

Takie łóżko można zamontować w dowolnym pokoju, choćby i w gabinecie czy pokoju dla hobby.

Source: creativedecorbybrooke.blogspot.com via Kristin on Pinterest

Hasła tematyczne:
Autor tekstu: admin

One Response to “Rozkładane łóżko z szafy”

  1. Gaga mówi:

    Niesamowite! Nigdy czegoś podobnego nie widziałam. Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba. Mieszkam w małej kawalerce i każdy metr powierzchni użytkowej ma tutaj znaczenie. Malowałam ostatnio ściany, znalazłam piękną barwę z Magtana – kolor taki bardzo delikatny fiolet i zastanawiam się nad doborem mebli. Kupiłam już stół z krzesłami i dwie szafki. Zostały mi też 2 fotele no i sofa. Ale ta szafa bardzo jest w moim guście, gdzie to można dostać?

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS