Mięta w czekoladzie w sypialni

Sypialnia Dodaj komentarz

Ciekawą kompozycją kolorystyczną, na jaką ostatnio trafiłem, był zestaw mięty w czekoladzie, przedstawiony w oparciu o pościel w sypialni.

Jaśniejsze kolory pościeli komponują się z ciemnym brązem mebli. Czekolada z takim jasnym nalotem nie do końca byłaby apetyczna, ale tu wygląda to naprawdę nieźle.

Pojawia się tylko pytanie — po co komu aż tyle poduszek? I co z nimi zrobić idąc spać? Rzucić na podłogę?

Source: obxtradingroup.com via Keitha on Pinterest

Hasła tematyczne:
Autor tekstu: admin

3 komentarze to “Mięta w czekoladzie w sypialni”

  1. Paula mówi:

    Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że niebieski kolor może tak dobrze współgrać z brązem. Wygląda to na zdjęciu naprawdę zjawiskowo i podsunęło mi pewien pomysł. Chodziłam niedawno po sklepach z dodatkami do domu i widziałam trochę niebieskich rzeczy. Kupię do swojej sypialni, bo na ścianach mam kolor Pachnący Cynamon z Barw Natury i do tego brązowe meble. Dodatki w każdym odcieniu tęczy nigdy mi się nie podobały. Postawię teraz na jeden przewodni kolor, którym będzie właśnie błękit!

  2. Kika mówi:

    bardzo fajnym rozwiązaniem kolorystycznym który widziałam u znajomych jest pokój pomalowany Satynową Śnieżką właśnie w takich odcieniach. brąz w połączeniu nie tylko z miętowym ale również z lekko turkusowym. świetnie to wygląda.

  3. Zoja mówi:

    super wygląda takie zestawienie kolorów. zapędziłam się na stronę Śnieżki i bardzo mi sie spodobało. nie przypuszczałam że takie dopasowanie barw będzie do siebie idealnie pasowało.

Skomentuj

jakmieszkac.pl © 2012-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wpisy RSS